Jogp

Medarbejdere

Ingeniørfirmaet

Vores medarbejdere

Bo Jensen, Ingeniør/Direktør

Bo@jogp.dk // (+45) 40 31 91 15

Dennis Sloth, Bygningsingeniør

dgs@jogp.dk // (+45) 31 50 31 54

Rikke Jensen, Økonomiansvarlig

rikke@jogp.dk // (+45) 20 47 35 17

Kirsten_tilpasset

Kirsten Dandanell
Certificeret brandrådgiver - brandklasse 2

kirsten@jogp.dk // (+45) 51 73 90 39

Mikkel Jensen, Bygningsdesign-ingeniør

Mikkel@jogp.dk // (+45) 21 34 45 96

Sara_tilpasset

Sara Tawfieq, Bygningsingeniør

sara@jogp.dk // (+45) 31 35 53 13

Jacob Dolmer, Teknisk tegner

dolmer@jogp.dk // (+45) 51 85 75 92

Jesper Hanssing, Bygningskonstruktør

jesper@jogp.dk // (+45) 31 77 25 00

JogP-Lukas

Lukas Hejl, Rådgiver

lh@jogp.dk // (+45) 53 64 80 11

Rasmus Jensen

Rasmus Jensen, Trainee

rasmus@jogp.dk // (+45) 59 44 27 97

Kristian3

Kristian Pigonska, Bygningskonstruktør elev

kjph@jogp.dk // (+45) 59 44 27 97

Kontakt os

Kontakt os på følgende måder

Luk menu